Ardchaighdeáin CAS 123-86-4 N-Búitile Aicéatáit
| Foirmle Mhóilíneach | C₆H₁₂O₂ |
| Dealramh/Dath | Leacht gan dath le boladh fruity |
| Leáphointe | -74 céim (199 K, -101 céim F) |
| Fiuchphointe | 126 céim (399 K, 256 céim F) |
| Achar Dromchla Polar (PSA) | 26.30000 |
| LogP (Comhéifeacht Deighilte) | 1.34960 |
| Meáchan Móilíneach | 116.16 g/mol |
| Brú Gail (25 céim ) | 15 mmHg |
| Innéacs Athraonach | 1.394 |
| Splancphointe | 24 céim (297 K) |
| Dlús | 0.88 g / cm³ |


N-Úsáidí Tuaslagóirí Aicéatáit Bhúitile
Úsáidí tionscail:
Is í an úsáid is coitianta a bhaintear as N-Aicéatáit Bhúitile i dtionscal ná i dtáirgeadh laicir agus péinteanna mar thuaslagóir mar gheall ar a luaineacht íseal. Úsáidtear é freisin i ndéantúsaíocht leathair shaorga, plaistigh, greamacháin, bratuithe cruaite agus topcoats.
Sa tionscal cógaisíochta, úsáidtear aicéatáit bhúitile (CAS 123 86 4) go coitianta mar thuaslagóir nó mar ghníomhaire eastósctha chun olaí agus bratuithe a phróiseáil. Áirítear le feidhmeanna tionsclaíocha eile táirgeadh bealaí, idirmheánacha, plúr torthaí agus breiseáin éagsúla.
Úsáidí tomhaltóirí
N-Tuaslagóir Aicéatáit Bhúitilele fáil i roinnt táirgí cosmaideacha, lena n-áirítear cumhrán, fabraicí agus leathair, agus táirgí glantacháin agus cúraim d'fheithiclí, aeir agus úsáid phearsanta, chomh maith le bheith á n-úsáid mar oibreán frith-chreimneach.
Soláthar Monarcha Gneebio aicéatáit bhúitile cas uimh 123-86-4
Díghlasáil feidhmíocht níos fearr i d'fhoirmlithe le préimh Gneebio N-Butyl Acetate (CAS 123-86-4). Mar phríomhsholáthraí tuaslagóir ceimiceach ard-íonachta.
Déan teagmháil lenár bhfoireann theicniúil le haghaidh comhairliúchán foirmlithe saor in aisce agus tástáil shamplach.
Cén fáth Roghnaigh gneebio?
Tagann an custaiméir ar dtús. Cuirimid -táirgí ardchaighdeáin ar fáil ar phraghsanna réasúnta agus cinntímid loingsiú pras.
Is féidir linn na hearraí a sheoladh go díreach chuig do sheoladh seachadta, atá sách sábháilte agus tapa. Tá earraí réidh againn i stoc.
Freagraimid ceisteanna na gcustaiméirí go tapa agus go soiléir. Soláthraímid seirbhís te i ndiaidh-díolacháin agus cabhróimid leat aon fhadhbanna a bhíonn agat a réiteach.
Soláthraímid cáilíocht agus seirbhís den scoth ar phraghsanna iomaíocha.
Cliceáil anseo chun fiosrúchán a sheoladh
Déan Teagmháil Linn:
Ríomhphost:sales@gneebio.com
láithreán gréasáin: https://www.gneebio.com/inquiry
Ár gcuideachta
GneebioIs soláthraí gairmiúil amhábhar ceimiceach atá lonnaithe i gCúige Henan, an tSín. D'éirigh linn deimhniú córais cáilíochta a fháil agus tá cearta iompórtála agus onnmhairithe féin-bhainistithe againn. Tá ár gcuid táirgí tóir ag custaiméirí. Mar phríomh-sholáthraí domhanda, soláthraímid amhábhair cheimiceacha deimhnithe a chomhlíonann caighdeáin REACH, RoHS, ISO agus caighdeáin idirnáisiúnta eile. Cinntíonn ár gcumas táirgthe míosúil láidir cáilíocht chomhsheasmhach agus soláthar iontaofa d'orduithe mórchóir.


