Faisnéis bhunúsach
CAS 499-83-2 pyridine -2, 6- Púdar aigéad dicarboxylic
| Airíonna ceimiceacha | |
| Leáphointe | Céim 248-250 (dec.) (Lit.) |
| Fiuchphointe | 295.67 céim (meastachán garbh) |
| dlús | 1.5216 (meastachán garbh) |
| brú gaile | <0.01 hPa (20 °C) |
| Innéacs athraonta | 1.6280 (meastachán) |
| Fp | 188 céim |
| Teocht stórála. | Stóráil thíos +30 céim. |
| intuaslagthacht | H2O: 1%, soiléir |
| pka | 2.16 (ag 25ºC) |
| gnáthnós | Púdar criostalach |
| dath | Bán |
| Chomhthair | 2.0 (5g/l, H2O, 20ºC) |
| Intuaslagthacht uisce | 5 g/L (20 ºC) |
Cur síos ar tháirgí
Pyridine -2, {6- Is comhdhúil orgánach é aigéad dicarboxylic. Is solad gan dath é atá intuaslagtha in uisce agus tuaslagóirí orgánacha.
Pyridine -2, {6- Tá go leor úsáidí ag aigéad dicarboxylic. Is féidir é a úsáid mar amhábhar tábhachtach i sintéis orgánach chun comhdhúile agus coimpléisc éagsúla pyridine a ullmhú.
Úsáid
99% íonacht pyridine -2, {6- Is éard atá in aigéad dicarboxylic ná idirmheánach tábhachtach i sintéis chógaisíochta agus tá raon leathan feidhmchlár aige. Pyridine -2, {6- Tarlaíonn aigéad dicarboxylic go nádúrtha i spóir baictéarach, ach tá an méid beag, ní féidir leis an éileamh a chomhlíonadh, agus níl sé éasca é a bhaint. Is iondúil go n -ullmhaítear é trí ocsaídiú 2, 6- aigéad pyridinedicarboxylic sa tionscal.
Scaoileadh é ó mharú uathrialaithe spóir Thermobacterium stearophilus. Spreagann sé carnadh nanacháithníní óir chitosan-chobhsaithe, rud a fhágann go n-athraíonn dath an tuaslagáin ó dhearg go gorm.


Próifíl na gcuideachtaí
GneebioTá sé suite in Anyang City, Henan Province, an tSín. Is soláthróir aitheanta agus déantúsóir amhábhar ceimiceacha é sa tSín. Soláthraímid amhábhair cheimiceacha bhunúsacha, tuaslagóirí orgánacha, idirmheánacha cógaisíochta, agus táirgí ceimiceacha cost-éifeachtúla eile do mhonaróirí ceimiceacha intíre agus idirnáisiúnta agus do tháirgeoirí táirgí ceimiceacha mín.



Ceisteanna CCanna
1. An nglacann tú le horduithe samplacha?
Glacaimid le horduithe samplacha. Déanfaimid samplaí roimh olltáirgeadh, agus tar éis na samplaí a fhaomhadh, tosóimid ar olltáirgeadh. Déanfaimid cigireacht 100% le linn an phróisis táirgthe agus déanfaimid sampláil ansin roimh phacáil.
2. Conas is féidir liom caighdeán na dtáirgí a dhearbhú sula gcuirfidh mé ordú?
Is féidir leat samplaí saor in aisce de roinnt táirgí a fháil, ní gá duit ach an costas loingseoireachta a íoc nó an teachtaire a shocrú chun na samplaí a thógáil uainn. Is féidir leat na sonraíochtaí agus na riachtanais táirge a chur chugainn agus déanfaimid na táirgí a tháirgeadh de réir do riachtanais.
3. Cad é do MOQ?
Is é ár MOQ 1 kg. De ghnáth glacaimid le cainníochtaí níos lú, amhail 100 gram, ar choinníoll go bhfuil an táille samplach 100%.
Clibeanna Te: CAS 499-83-2 pyridine -2, {6- púdar aigéad dicarboxylic, an tSín CAS 499-83-2 pyridine -2, {6- monaróirí púdair aigéid dicarboxylic, soláthróirí, soláthróirí, monarcha, soláthraithe, soláthraithe, soláthraithe, soláthraithe, soláthraithe, soláthróirí, soláthróirí, soláthróirí


