Faisnéis bhunúsach
CAS 79-14-1 aigéad glycolic púdar 99%
| Leáphointe | Céim 75-80 (lit .) |
| Fiuchphointe | 112 céim |
| dlús | 1.25 g/ml ag 25 céim |
| brú gaile | 10.8 HPA (80 céim) |
| Innéacs athraonta | n20/D 1.424 |
| FP | 112 céim |
| TEMP stórála . | Céim 2-8 |
| intuaslagthacht | H2O: 0.1 g/ml, soiléir |
| pka | 3.83 (ag 25ºC) |
| gnáthnós | Réiteach |
| dath | Bán go bán |
| Chomhthair | 2 (50g/l, H2O, 20ºC) |
| Intuaslagthacht uisce | Intuaslagtha |
| , | Hiogroscópach |
| Cóim | 14,4498 |
Cur síos ar tháirgí
Is éard atá in aigéad glycólach íon ná criostail gan dath agus go héasca deliquescent {. Is tuaslagán uiscí 70% é an táirge tionsclaíoch, leacht buí pale le boladh cosúil le caramal dóite . intuaslagtha in uisce, eatánól agus Ether .
Úsáidí aigéad glycólach grád tionsclaíoch
{1. aigéad glycolic Is é púdar 99% an t -aigéad alfa hiodrocsa is lú (aha) . Cuirtear é go príomha le táirgí cúraim craicinn éagsúla chun cuma agus uigeacht an chraicinn a fheabhsú . Laghdaíonn sé corrlaigh, scaranna acne agus hipearpig {}}}}}}}}}}}}}
{2. Sa tionscal teicstíle, úsáidtear é mar ghníomhaire dathaithe agus súdaireachta .
{3. Úsáidtear é mar ghníomhaire blaistithe i bpróiseáil bia agus mar ghníomhaire cúraim craicinn sa tionscal cógaisíochta .
{4. Is féidir é a chur le polaiméirí eibleachta, tuaslagóirí agus breiseáin dúch chun sreabhadh agus snasta . a fheabhsú
{5. Ina theannta sin, is idirmheánach úsáideach é i sintéis orgánach, lena n -áirítear athdhéanamh, eistearú agus polaiméiriú slabhra fada .


Próifíl na gcuideachtaí
GneebioTá sé suite in Anyang City, Henan Province, an tSín . Is soláthróir aitheanta agus déantúsóir amhábhar ceimiceacha é sa tSín . Soláthraímid amhábhair cheimiceacha bhunúsacha, tuaslagáin orgánacha, idirmheánacha cógaisíochta, agus táirgí ceimiceacha cost-éifeachtúla eile do mhonaróirí ceimiceacha baile agus idirnáisiúnta agus táirgeoirí táirge ceimiceacha {{}}}}}}}}} {}} {}} {}}} táirgeoirí táirge ceimiceacha mín agus táirgeoirí táirge Ceimiceán {



Ceisteanna CCanna
1. An nglacann tú le horduithe samplacha?
Glacaimid le horduithe samplacha . Déanfaimid samplaí roimh olltáirgeadh, agus tar éis na samplaí a fhaomhadh, tosóimid ar olltáirgeadh . Déanfaimid iniúchadh 100% le linn an phróisis táirgthe agus déanfaimid sampláil ansin roimh phacáil .
{2. Conas is féidir liom caighdeán na dtáirgí a dhearbhú sula gcuirtear ordú?
Is féidir leat samplaí saor in aisce de roinnt táirgí a fháil, ní gá duit ach an costas loingseoireachta a íoc nó an cúiréir a shocrú chun na samplaí a thógáil uainn . Is féidir leat na sonraíochtaí agus na riachtanais táirge a sheoladh chugainn agus déanfaimid na táirgí a tháirgeadh de réir do riachtanais .
{3. Cad é do MOQ?
Is é ár MOQ 1 kg . de ghnáth glacaimid le cainníochtaí níos lú, amhail 100 gram, ar choinníoll go bhfuil an táille samplach 100%.
4. An soláthraíonn tú tuairiscí táirge?
Sea, déanaimid . Cuirfimid Tuarascáil Anailís Táirgí ar fáil duit roimh loingsiú .
5. An bhfuil aon lascaine ann?
Tá lascainí éagsúla ann do chainníochtaí éagsúla .
Clibeanna Te: CAS 79-14-1 aigéad glycolic púdar 99%, an tSín CAS 79-14-1 aigéad glycólach monaróirí púdair 99%, soláthróirí, monarcha


