Faisnéis bhunúsach
Eitiléin glycol monobutyl Ether (EGBE) nó 2- BUTOXYETHANOL CAS 111-76-2
| Leáphointe | Céim -70 |
| Fiuchphointe | 171 céim |
| dlús | 0 . 902 g/ml ag 25 céim (lit.) |
| dlús gaile | 4.1 (vs aer) |
| brú gaile | <1 mm Hg ( 20 °C) |
| Innéacs athraonta | n20/d 1 . 419 (lit.) |
| Fp | 140 céim f |
| TEMP stórála . | Stóráil thíos +30 céim . |
| intuaslagthacht | 900g/l go hiomlán inbhraite |
| pka | 14.42 ± 0.10 (tuartha) |
| gnáthnós | Leachtach |
| dath | Glan amach |
Cur síos ar tháirgí
Úsáidí 2- bútoxyethanol/Ethylene glycol monobutyl Ether:
{1. Is tuaslagóir coitianta é éitear monobutyl glycol eitiléine i mbratuithe, dúigh phriontála, dúigh pad stampa, olaí, roisíní agus tionscail eile . is féidir leis roisíní nádúrtha, ceallalós eitile, nitrocellulose, a alkyd a dhíscaoileadh agus mar sin ar {{}}}}} {}}
{2. Úsáidtear é i glantóirí miotail, i gclóis phéinte, i gcleachtadh bealaidh, agus i nglantóirí innill ghluaisteáin mar gheall ar a chuid sócmhainneachta agus a n -airíonna surfactant .
3. Is idirmheánach tábhachtach é i sintéis orgánach agus is féidir é a úsáid chun comhdhúile orgánacha eile a shintéisiú .
{4. 2- Úsáidtear butoxyethanol mar chobhsaitheoir do phéint laitéis, coscaire galúcháin do chótaí aerárthaí, agus gníomhaire cóireála dromchla le haghaidh cruansanna bácála ardteochta .


Cén fáth a roghnaíonn tú gneebio?
{1. Freagra go tapa agus go tráthúil
{2. seachadadh tapa agus gairmiúil ceimiceán
{3. Tacaíocht theicniúil ghairmiúil agus seirbhís iar-dhíolacháin
{4. Sraith iomlán de cheadúnais onnmhairithe ceimiceacha guaise
{5. Ceimiceáin soláthair leanúnacha agus cobhsaí le mór -árthach, umar ISO agus coimeádáin a iompar go gairmiúil
{6. Ceimiceáin ardchaighdeáin a bhfuil an praghas iomaíoch is fearr acu
Is mian linn gnó buaite . do fhiosrúchán a sheoladh agus gheobhaidh tú é!
Próifíl na gcuideachtaí
GneebioTá sé suite in Anyang City, Henan Province, an tSín . Is soláthróir aitheanta agus déantúsóir amhábhar ceimiceacha é sa tSín . Soláthraímid amhábhair cheimiceacha bhunúsacha, tuaslagáin orgánacha, idirmheánacha cógaisíochta, agus táirgí ceimiceacha cost-éifeachtúla eile do mhonaróirí ceimiceacha baile agus idirnáisiúnta agus táirgeoirí táirge ceimiceacha {{}}}}}}}}} {}} {}} {}}} táirgeoirí táirge ceimiceacha mín agus táirgeoirí táirge Ceimiceán {


Pacáistiú agus seachadadh
Pacáistiú: druma snáithín 25kg le línéar istigh pe nó pacáistiú saincheaptha ar fáil .
Am seachadta: 7–10 lá tar éis deimhniú íocaíochta .
Modhanna loingseoireachta: ar muir, aer, nó cúiréireachta (FedEx, Dhl, UPS, TNT) .

Ceisteanna CCanna
C: Conas a rialaíonn tú an caighdeán?
A: Tá córas rialaithe cáilíochta féin againn, déanfaimid aon tástáil tríú páirtí eile freisin .
C: An nglacann tú le horduithe beaga?
A: Tá {. Más miondíoltóir beag thú nó má tá tú ag tosú ar ghnó, is cinnte go bhfuilimid sásta fás suas leat .
Agus táimid ag tnúth le comhoibriú leat le haghaidh caidreamh fadtéarmach .
C: An soláthraíonn tú sampla?
A: Cinnte, cuirimid an sampla saor in aisce . ar fáil
C: Conas is féidir liom ordú a chur?
A: Ní fhéadfá fiosrúchán a sheoladh chugainn ach chun faisnéis mhionsonraithe ordaithe a fháil, agus míneoimid an próiseas mionsonraithe .
Clibeanna Te: Ethylene glycol monobutyl Ether (EGBE) nó {2- BUTOXYETHANOL CAS 111-76-2, an tSín Ethylene Glycol monobutyl Ether (EGBE) nó 2- BUTOXYETHANOL CAS 111-76-2 monaróirí, soláthróirí, monarcha, monarcha, monarcha, soláthraithe, soláthróirí, soláthróirí, monaróirí monaróirí, monaróirí monaróirí monaróirí monaróirí, soláthróirí, soláthraithe, soláthróirí, soláthróirí


